Zomer deals

Aanbiedingen op Volvo accessoires

Tijd voor de zomer!

Met zomer tripjes in het vooruitschiet biedt Volvo mooie accessoires aan die het reizen met de auto nog gemakkelijker maken! Een accessoire zoals een zonnescherm voor het panoramadak. Zo ervaart u extra comfort op warme, zonnige dagen! Het zonnescherm is eenvoudig te installeren en past naadloos bij het interieur. Ook is het scherm makkelijk op te bergen zodra u klaar bent om de natuur weer binnen te laten. 

Accessoires acties

Nu 15% korting

Bagagebox op trekhaak

De ideale reisgenoot voor elke vakantie: de bagagebox op de trekhaak. Deze box biedt extra laadruimte aan de achterkant van uw auto. 

Nu 15% korting

Dakbox en lastdragers

Een auto inpakken voor vakantie hoeft geen uitdaging te zijn met ons assortiment stijlvolle dakboxen voor uw Volvo. Dankzij de lastdragers monteert u snel en eenvoudig uw dakbox, fietsdrager of sportuitrusting.

Nu 20% korting

Volvo Lifestyle Collection

Ga op avontuur met de Volvo backpack, cap en thermofles. Bekijk alle Volvo Lifestyle accessoires!

Zomerbanden wisselen

Heeft uw Volvo nog winterbanden, dan is het nu de hoogste tijd om uw banden te wisselen naar zomerbanden. De Volvo zomerbanden zijn perfect afgestemd op de warmere temperaturen die de lente ons brengt. 

Neem contact met ons op