Kleine wijzigingen voor de Volvo EX30

Volvo heeft een aantal wijzigingen aan de EX30 doorgevoerd; zo heeft de EX30 een andere standaard lakkleur gekregen en zijn er meer personalisatiemogelijkheden bij het kiezen van het interieur en exterieur. Het betreft geen facelift, maar een modeljaar wijziging.

Nieuwe functies en optionele uitrustingen

De Volvo EX30 beschikt voortaan over een luchtvochtigheidssensor voor de airconditioning en een stuurwiel met nieuwe knoppen. Daarnaast is Cloud Blue de nieuwe standaardkleur geworden, wat voorheen Vapour Grey was. De lakkleur Vapour Grey is nog steeds beschikbaar tegen een meerprijs van  795,-. Verder is het mogelijk om de kleur Moss Yellow in het interieur te combineren met Indigo bekleding. Bovendien is het ook mogelijk om het Power Seat Pack, elektrisch verstelbare voorstoelen, als optionele uitrusting te verkrijgen  bij de Plus-uitvoering, tegen een meerprijs van  795,-. Ondanks deze wijzigingen zal de prijs van de Volvo EX30 hetzelfde blijven. De Volvo EX30 is verkrijgbaar vanaf € 36.795,-.