In samenwerking met Volvo Nederland een groot succes!

Elektrificatie avond SvensCar

Donderdagavond 7 april heeft SvensCar in samenwerking met Volvo Nederland een elektrificatie avond georganiseerd in onze eigen showroom. Het doel van deze avond was om de klanten van Volvo te informeren over de toekomst van Volvo op het gebied van elektrisch rijden.

Onze eerst gastspreker was Rogier van Polanen. Rogier heeft een inspirerende anekdote voorgelegd over de kernwaardes van Volvo en de richting waar het merk de komende jaren naartoe zal werken. Tot slot heeft Rogier de volledig elektrische conceptcar geïntroduceerd en zijn unieke functies onderbouwd.

Jan Verheij heeft als tweede het woord gekregen deze avond om zijn verhaal te doen over de mogelijkheden en onmogelijkheden van het netwerk in Nederland. Jan is de CEO van Joulz en heeft een duidelijke inlichting gegeven in de mogelijkheden van het regenereren van stroom.

Wij danken Volvo Nederland en de bezoekers voor deze avond.