Arctic Challenge

11 DAGEN - 10 OVERNACHTINGEN - 6500 KM - MAX. 35 TEAMS - ALLEEN MAAR DAG-ETAPPES

Wat is de Arctic Challenge?

The Arctic Challenge is een toertocht voor personenauto’s door Scandinavië, waarbij de unieke rijbeleving van de deelnemers op de eerste plaats komt. Daarnaast is het een mooie test voor jezelf, je teamgenoot en voor het voertuig om te zien hoe jullie omgaan met tegenslag en kameraadschap.

Arctic Challenge SvensCar

De 21ste Arctic Challenge is van start! Dit is een toertocht voor personenauto’s door Scandinavië. Gedurende de reis ontvangen wij van de Volvo-rijders (SvensCar) prachtige beelden. Onderaan al een sneak preview! Al jaren lang rijdt de organisatie met een Volvo die door SvensCar ter beschikking wordt gesteld. Daarnaast verzorgen wij ook altijd de auto voor de filmploeg van RTL 7.

De Arctic Challenge

11 DAGEN - 10 OVERNACHTINGEN - 6500 KM - MAX. 35 TEAMS - ALLEEN MAAR DAG-ETAPPES

Missie

Navigeer in een team van 2 personen in 11 dagen zo'n 6500 kilometer door barre omstandigheden. Temperaturen tot -40 C, en een prachtige natuur. 

Meer weten over Arctic Challenge?