Lente deals

Aanbiedingen op Volvo accessoires

Fris de lente in!

De lente is van start gegaan. Of u nu gek bent op kamperen in de natuur of een fan bent van lange autoritten. Het uitgebreide aanbod accessoires is ontwikkeld om u te ondersteunen tijdens deze lente tripjes. Er zijn nu aanbiedingen op fietsendragers en op geselecteerde producten in de Volvo Lifestyle Collectie. 

Accessoires acties

Nu 15% korting

Fietsendrager

Neem uw fiets gemakkelijk mee met onze praktische 
fietshouder voor op de trekhaak of ontdek de stijlvolle fietsdragers voor op het dak. 

Nu 20% korting

Comfort voor alle leeftijden

Een kinderzitje voor de allerkleinsten, een hondenhek* of iets om het interieur te beschermen tegen ongelukjes, ons uitgebreide aanbod accessoires is ontworpen om het leven gemakkelijker te maken. Het verhogingskussen met rugleuning is nu te bestellen met 20% korting en beschikbaar vanaf € 200, zolang de voorraad strekt.

Nu 20% korting

Volvo Lifestyle Collection

Perfect voor onderweg: een kleurboek voor de kleinsten en de Volvo waterfles in Fjord Blue.

Zomerbanden wisselen

Heeft uw Volvo nog winterbanden, dan is het nu de hoogste tijd om uw banden te wisselen naar zomerbanden. De Volvo zomerbanden zijn perfect afgestemd op de warmere temperaturen die de lente ons brengt. 

Neem contact met ons op